3 lutego 2015

Blog Roku 2014

Hej. Mój blog bierze udział w konkursie na Blog Roku 2014. Jest to chyba jeden z najważniejszych konkursów w świecie bloggerów.
 
Gotować zaczęłam kilka lat temu i cały czas się uczę i poznaje nowe smaki. Jak każdemu zdarza mi się coś przesolić, nie doprawić albo upiec zakalec. Moje dania może nie są zbyt wykwintne i szczególnie wyróżniające się, ale są proste, robione od serca i raczej na każdą kieszeń. Najbardziej jednak mnie cieszy to, że po prostu smakują najbliższym. I właściwie to skłoniło mnie to założenia tego bloga, którego prowadzę od ponad roku.
 
Początkowo ostrożnie do tego podchodziłam i traktowałam bardziej jako taki wirtualny przepiśnik. Na szczęście znowu zaczęłam poświęcać więcej czasu na bloga. Piszę go, aby podzielić się za światem swoimi smakami i tym co sprawia mi mnóstwo frajdy. Stał się on taką odskocznią od codzienności. Chociaż wiem, że jeszcze wiele muszę się nauczyć.

Udział w konkursie jest nie tylko szansą na niesamowite nagrody, ale też chęcią dotarcia do szerszego grona odbiorców i podzieleniem się moimi smakami. Każdy może mi w tym pomóc, wystarczy tylko wysłać smsa.

Będę szczęśliwa z każdego głosu oddanego na mój blog.

Dochody z smsów będą przeznaczone na rzeczy fundacji Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy.